Monday, April 14, 2014

Powiew świeżości na polskiej scenie internetowej - gorąco polecam!

   
     Minęło sporo czasu od ostatniego wpisu na blogu, w którym cokolwiek bym polecała, a więc czas nadrobić zaległości ;) Jako, że lubię pomagać innym i wspierać interesujące i wartościowe projekty, tak właśnie dziś z przyjemnością chciałabym Wam zarekomendować coś ciekawego.
 
Portali informacyjnych w polskiej sieci jest dość dużo, ale niestety nie każdy z nich jest opiniotwórczy, rzetelny i niesie za sobą ciekawy przekaz. Nie chcę w tym miejscu wymieniać z nazwy kilku największych gigantów na rynku stron z newsami, ale chyba każdy wie dobrze, o których mowa.

Od kilku miesięcy prężnie działa i rozwija się strona internetowa z najnowszymi informacjami, a także wieloma innymi ciekawymi zakładkami. Tym, którzy jeszcze nie znają NEOMEDII, chciałabym krótko przybliżyć jej atuty. To strona bardzo nowoczesna, pełna soczystych kolorów, które dodają jej uroku i świeżości. Innymi zaletami jest klarowność i przejrzystość informacji oraz różnorodne zakładki, w których każdy znajdzie coś dla siebie: aktualności, gospodarka, strefa kobieca, strefa męska, nauka i technika, sport, kultura czy moda i trendy. 

Myślę, że NEOMEDIA może stać się konkurencją dla najbardziej popularnych obecnie w Polsce portali informacyjnych. Polecam zajrzeć na stronę i osobiście się przekonać, że warto na niej zostać na dłużej.

Tutaj możecie zobaczyć szczegółową prezentację portalu. Gorąco zachęcam do odwiedzenia :) A co Wy sądzicie o NEOMEDII?

Miłego popołudnia!


No comments:

Post a Comment