Sunday, May 25, 2014

Co nowego...?

   Witajcie! Nie zapomniałam o blogu - piszę tak na zapas, gdyby ktoś pomyślał, że zdezerterowałam ;) Przez trzy tygodnie byłam w Polsce i nie w głowie było mi siedzenie przed komputerem. Szykuję jednak dla Was nowy, świeżutki post z mojego pobytu w pięknej ojczyźnie, dzięki któremu będziecie mogli odkryć uroki Podlasia.

Urodziłam się w stolicy dzisiejszego województwa podlaskiego, czyli w Białymstoku (wcześniej było to województwo białostockie). Na studia wyjechałam do Warszawy, gdzie spędziłam ponad osiem lat swojego życia (studia + praca). 

Gdy przyjeżdżam do Polski, to przebywam głównie na Podlasiu, które bardzo lubię i stąd moja "misja", aby ten wspaniały region przybliżyć większemu gronu odbiorców i zachęcić do odwiedzenia tegoż skrawka polskiej ziemi.

Nowy post w związku z moim pobytem na Podlasiu już na początku przyszłego tygodnia. Mam nadzieję, że poniższe zdjęcie zachęci Was do odwiedzenia tego pięknego regionu, który nazywany jest "zielonymi płucami Polski":
4 comments:

 1. Cieszę sie na nowy wpis:-) I czekam na relacje z pobytu w naszej pięknej ojczyźnie:-)

  ReplyDelete
 2. super! czekam z niecierpliwoscia, bo ten zakatek Polski znam baardzo malo!

  ReplyDelete
 3. Hej Magdziu! Z nieciepliwoscia czekam na posta z tego regionu z pieknymi zdjeciami! Pozdrawiam serdecznie i witamy na nowe we Francji! ;)

  ReplyDelete
 4. W takim razie czekam na więcej fotek z Podlasia, bo tereny wydają się piękne :)

  ReplyDelete